Opowiadanie

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Rozdział 3

Nagle ktoś złapał mnie od tyłu, w pasie i pociągnął do tyłu. Pamiętam tylko, że upadłam...

Oczami Austina

Zadzwonili do mnie ze szpitala, że Ashley tam jest i ją operują. Pojechałem tam szybko. Przed blokiem operacyjnym siedział jakiś chłopak
- Kim ty jestes?! - spytałem
- Jestem Axl - wstał i uścisnął mi rękę - Można powiedzieć, że przeze mnie ona tu jest. Ty jesteś jej bratem?
- Czyli to ty ją uratowałeś? - spytałem - Tak, tak ja jestem bratem Ashley. Dziękuję, naprawdę dziękuję.
- Możne powiedzieć, że ją uratowałem. Nie masz za co dziękować. - powiedział - Nie mógłbym patrzeć jak rozjeżdża ją samochód. Ja ją kocham. - opowiedział mi o ich pierwszym spotanie i o tym, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Opowiedział mi dokłądnie co stało się na drodze. Powiedział mi również, że ma na imię Axl. Zadzwoniłem po Alvina, Domi, Verę i Jamesa.

Oczami Alvina

Zadzwonił do mnie Austin, powiedział, że Ashley jest w szpitalu. Natychmiast zadzwoniłem do Domi, Very i Jamesa. Po chwili pod mój dom podjechał samochód Jamesa. Wsiadłem i pojechaliśmy do szpitala. Przed salą siedział Austin, rozmawiał z jakimś chłopakiem, Podbiegliśmy do nich. Austin powiedział nam, że on uratował Ash. Opowiedzieli nam całe zdarzenie.

Oczami Domi

Siedzimy to już godzinę i nic. Ash ma podobno złamaną rękę i uszkodzoną czaszkę. Kazaliśmy iść Austinowi i Axlowi do domu, ale oni się uparli. James poszedł po coś do jedzenia. Nagle z sali wyszedł lekarz.
- Co z nią? - zerwał się Axl
- Żyje. Rękę ma w gipsie, z głową wszystko w porządku. Na razie jest w śpiączce. Musi dużo odpoczywać.
- Można do niej wejść ? - spytałam
- Tak, ale pojedyńczo. - odpowiedział lekarz i odszedł. Pierwszy poszedł Austin, potem ja, następnie Alvin, James, Vera, a na końcu Axl.
Tagi: rozdział 3
28.04.2012 o godz. 20:48
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Zapomniana77
1.05.2012, 20:12
Zapomniana77 napisał(a):
Świetny rozdział :D
statystyki
sekcja użytkownika
Zakochaj się w nim w zamian za to dostaniesz zarąbiste wynagrodzenie.Kilka nieprzespanych nocy ewentualnie kilkanaście w dodatku stracisz troszkę czasu na czekanie aż zrobi pierwszy krok chodź wątpisz w to zrób tyo pierwsza. No cóż jeszcze płacz trzeba zatamować chusteczkami i popić czymś ból najlepiej Desperadosem. Jak myślisz opłaca Ci się ?