Opowiadanie

Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

Prolog

- Wygrałyśmy!! - wrzeszcząc wbiegłam do domu, a za mną Domi i Alvin. Austin pogratulował nam i zabrał nas na pizze. Oczywiście po drodze wstąpiliśmy do sklepu, po żelki dla mnie. Zamówiliśmy sobie jedną, wielką pizze z pieczarkami. Wróciliśmy do domu po jakiś trzech godzinach. Wzięłam gitarę do ręki i zagrałam mój ulubiony kawałek 'Rockstar', zespołu Nickelback. Zaczęłam śpiewać. Skończyłam i zauważyłam, że ktoś obok mnie siedzi. Austin.
- A pukać to nie umiesz? - spytałam. On się zaśmiał.
- Kiedy nauczyłaś się grać na gitarze? I skąd ty ją w ogóle masz?
- Dostałam od Domi i Alvina. Nauczyłam się już dawno, nie wiem jak. - uśmiechnął się. Ktoś zadzwonił do drzwi. Austin zerwał się, żeby otworzyć. Pewnie przyszła Samatha. Wróciłam do grania. Teraz zagrałam i zaśpiewałam 'Die, die my darling', Metallici. Potem włączyłam laptopa i weszłam na TT. Dodałam Tweeta: 'Wygrana! Ale zaciesz!@domialechadro' i poszłam spać.
Tagi: prolog
23.04.2012 o godz. 14:52
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

Zapomniana77
23.04.2012, 21:10
Zapomniana77 napisał(a):
No fajnie się zapowiada.
Będę zaglądać :))

nudnezycie
23.04.2012, 14:59
nudnezycie napisał(a):
dobry gust muzyczny ; d
statystyki
sekcja użytkownika
Zakochaj się w nim w zamian za to dostaniesz zarąbiste wynagrodzenie.Kilka nieprzespanych nocy ewentualnie kilkanaście w dodatku stracisz troszkę czasu na czekanie aż zrobi pierwszy krok chodź wątpisz w to zrób tyo pierwsza. No cóż jeszcze płacz trzeba zatamować chusteczkami i popić czymś ból najlepiej Desperadosem. Jak myślisz opłaca Ci się ?